Lezzet Kebap Salonu Akşehir

1891 Yılında Veli GÜNAYDIN tarafından kurulan müessesemiz 2. kuşakta Ruhi GÜNAYDIN tarafından, 3. kuşakta Ruşen GÜNAYDIN tarafından ve 4. kuşakta Veli GÜNAYDIN ve oğulları 5. kuşak tarafından hala siz değerli müşterilerini ağırlamaktan memnuniyet duymaktadır.

Asırlık tecrübe, bölgesinde ilk ve tek TSE kalite belgesi ile faaliyet gösteren tek “Tandır Kebapçısı”dır.

Lezzet Kebap, babadan torunlarına geçen bu süreçte her zaman hizmetlerini geliştirmek için kurulduğu günden bu güne siz değerli müşterilerimize verdiği hizmette kaliteden ödün vermeden faaliyet göstermeye devam etmektedir. 1891 yılından itibaren, güleryüzlü personeliyle, temiz ve nezih salonu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Lezzet Kebap üstün hizmet anlayışıyla “Asırlık” lezzet kalitesi ve tecrübesiyle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır.

Tandır Kebabı baş yemeği olan Lezzet Kebap’ ta yine Konya’ mızın ve Akşehir’ imizin meşhur etli ekmeği, peynirli pidesi, sade etli ekmeği ve kuşbaşılı etli ekmeği menüsü ile siz değerli müşterilerine farklı lezzetler sunmaktadır.

Lezzet Kebap Salonu, 4 katlı olup aynı anda 200 kişiye hizmet verebilmektedir. Nasreddin Hoca’nın türbesini Akşehir dışından gelen ziyaretçilerin yanı sıra, tur gruplarını da en iyi şekilde ağırlamayı amaç edinmiştir.

Günlük kendi kasabından ve yetiştirilmiş kuzularından et temin eden Lezzet Kebap Salonu; kaliteyi, hijyeni ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizle daha uzun yıllar geçirmek dileği ile … Sizi misafir etmekten onur duyarız.

Tarifesi Nasreddin Hocamızdan bize geçen lezzetlerle.

Lezzet Kebap Salonu, Akşehir


Servisimiz

  • Güler yüzlü personel,
  • Günlük taze gıdalar,
  • Hijyen kurallarına uygun kesim,
  • Sağlıklı et ve et ürünleri
  • İçecek seçenekleri
  • Wireless İnternet
  • Güvenlik kamerası güvenli ortam

Lezzetlerimiz